Kup online polisę OC AC
Auto zastępcze na okres naprawy

Auto zastępcze na czas naprawy do AC

Image
Ikona klienta
353zł

Pan Jacek 38 lat, prawo jazdy od 21 lat. Ford Fiesta 1.2 MR`09 Ambiente z 2009 roku. Cena obejmuje: ubezpieczenie OC.

OC Checkmark icon
AC Checkmark icon
Assistance Checkmark icon
NNW Checkmark icon
Image
Ikona klienta
OC Checkmark icon
AC Checkmark icon
Assistance Checkmark icon
NNW Checkmark icon
353zł

Pan Jacek 38 lat, prawo jazdy od 21 lat. Ford Fiesta 1.2 MR`09 Ambiente z 2009 roku. Cena obejmuje: ubezpieczenie OC.

Oblicz składkę
Image
cena ubezpieczenia - Kobieta
595zł

Pani Renata 39 lat, prawo jazdy od 23 lat. Volkswagen Polo IV 1.4 MR`05 E4 Cross z 2008 roku. Cena obejmuje: OC + AC.

OC Checkmark icon
AC Checkmark icon
Assistance Checkmark icon
NNW Checkmark icon
Image
cena ubezpieczenia - Kobieta
OC Checkmark icon
AC Checkmark icon
Assistance Checkmark icon
NNW Checkmark icon
595zł

Pani Renata 39 lat, prawo jazdy od 23 lat. Volkswagen Polo IV 1.4 MR`05 E4 Cross z 2008 roku. Cena obejmuje: OC + AC.

Oblicz składkę
Image
Ikona klienta
723zł

Pan Krzysztof 39 lat, prawo jazdy od 23 lat. Volkswagen Polo IV 1.4 MR`05 E4 Cross z 2008 roku. Cena obejmuje: OC + AC + Auto Assistance.

OC Checkmark icon
AC Checkmark icon
Assistance Checkmark icon
NNW Checkmark icon
Image
Ikona klienta
OC Checkmark icon
AC Checkmark icon
Assistance Checkmark icon
NNW Checkmark icon
723zł

Pan Krzysztof 39 lat, prawo jazdy od 23 lat. Volkswagen Polo IV 1.4 MR`05 E4 Cross z 2008 roku. Cena obejmuje: OC + AC + Auto Assistance.

Oblicz składkę

Wykup opcję Auto zastępcze na czas naprawy do AC w LINK4!

Rozważasz zakup Autocasco w LINK4? To doskonały wybór! Autocasco w LINK4 zawierane jest w formule All Risk. Oznacza to, że AC obejmuje szkody powstałe w wyniku wszelkich zdarzeń, poza tymi wskazanymi jako wyłączenia w OWU. Teraz do AC (wariantów Warsztat oraz ASO) możesz dokupić opcję Auto zastępcze na czas naprawy!

Korzyści z wykupienia opcji Auto zastępcze na czas naprawy do AC

Dlaczego dokupienie dodatkowej opcji Auto zastępcze na czas naprawy to dobry pomysł? To tylko kilka powodów!

 • Pozostań mobilny w czasie, gdy Twój samochód jest w naprawie

Dzięki opcji Auto zastępcze na czas naprawy dokupionej do AC (opcja dostępna jest do wariantu ASO lub Warsztat), możesz spokojnie kontynuować swoją podróż, nawet jeżeli Twój samochód trafi do warsztatu na kilka dni.

Wypadek na drodze? Akt wandalizmu? A może działanie sił natury? Nie zatrzymuj się! Ze zorganizowanym przez nas samochodem zastępczym na czas naprawy pozostajesz mobilny! Samochód udostępniamy do czasu naprawy, nie dłużej jednak niż na 7 dni.

 • Samochód zastępczy bez limitu kilometrów

W ramach tej opcji wynajem samochodu zastępczego, który zapewnimy Ci na czas naprawy Twojego auta, nie ma limitu kilometrów. Możesz swobodnie kontynuować podróż, nawet jeżeli jest to trasa na drugi koniec Polski. Co ważne, z opcji Auto zastępcze na okres naprawy możesz skorzystać tylko na terytorium naszego kraju.

 • Szybka pomoc i załatwienie formalności za Ciebie!

Jeżeli zgłosisz szkodę z AC (wariant Warsztat lub ASO), a masz wykupioną dodatkową opcję Auto zastępcze na czas naprawy, nie musisz martwić się o szukanie wypożyczalni samochodu. My zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że zadzwonisz na całodobowy numer podany w polisie, a my zajmiemy się resztą.

 • Podstawimy samochód zastępczy tam, gdzie chcesz!

Co ważne, samochód zastępczy na czas naprawy udostępnimy tam, gdzie chcesz! Pokrywamy koszty podstawienia i odbioru samochodu zastępczego.

 • Samochód zastępczy na czas naprawy z LINK4 się opłaca!

Koszt opcji A Auto zastępcze na czas naprawy doliczonej do składki ubezpieczenia AC może okazać się niższy niż opłata za wynajem samochodu zastępczego na własną rękę. Bądź rozsądny! Zawrzyj umowę AC z dodatkową opcją!

Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

Oblicz składkę

Auto zastępcze na czas naprawy – dodatkowa opcja do AC w LINK4

Zapewnij sobie auto zastępcze po kolizji lub wypadku z Twojej winy! Teraz możesz dokupić dodatkową opcję do AC, w ramach którego LINK4 zapewni Ci auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu po kolizji, wypadku lub w wyniku działania osób trzecich czy sił natury.

Co to za opcja? To Auto zastępcze na czas naprawy! Za opłatą dodatkowej składki możesz wybrać opcję organizacji i pokrycia kosztów samochodu zastępczego na czas naprawy Pojazdu po Szkodzie. Opcja ta dostępna jest dla 2 wariantów naszego ubezpieczenia AC: ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi) i Warsztat.

Opcja Auto zastępcze na czas naprawy wybierasz w momencie zawarcia umowy ubezpieczenia AC.

Obrazek strzałka w dół

Jak działa opcja Auto zastępcze na czas naprawy?

 

Chcesz otrzymać auto zastępcze po wypadku z Twojej winy? Jeżeli masz wykupione dodatkową opcję Auto zastępcze na czas naprawy do AC, otrzymasz je!

 

Jak to działa? Jeżeli masz wykupione u nas AC z dodatkową opcją Auto zastępcze na czas naprawy doszło do zdarzenia objętego ubezpieczeniem Autocasco, zgłosisz szkodę w ramach w ramach AC (wariant Warsztat lub ASO), zorganizujemy dla Ciebie auto zastępcze! Wystarczy, że zadzwonisz na całodobowy numer podany w polisie.

 

Ze zorganizowanego przez nas samochodu zastępczego możesz korzystać przez czas naprawy Twojego auta. Jednak czas ten nie może przekraczać 7 dni. Co ważne, jeżeli Twój samochód nie zostanie naprawiony w ciągu 7 dni i tak musisz zwrócić auto zastępcze.

 

Warto zaznaczyć, że z opcji Auto zastępcze na czas naprawy możesz skorzystać w przypadku 2 Szkód w trakcie trwania ubezpieczenia AC.

 

Co więcej, weź pod uwagę, że klasa wynajmowanego samochodu zastępczego jest taka sama, jak klasa ubezpieczonego Pojazdu (według standardów wypożyczalni) – nie wyższa jednak niż D. W ramach ubezpieczenia przysługuje Ci samochód zarejestrowany na taką samą liczbę pasażerów, na jaką zarejestrowany jest pojazd ubezpieczony. Jeżeli więc jeździsz samochodem 5-osobowym, otrzymasz auto zastępcze, które także pomieści 5 osób.

 

 Musisz także wziąć pod uwagę, że wynajem auta zastępczego na czas naprawy odbywa się na zasadach wypożyczalni. W czasie użytkowania samochodu zastępczego należy przestrzegać warunków umowy wynajmu. Zwrot samochodu zastępczego musi odbyć się nie później niż w terminie określonym w umowie (chyba że Twój samochód zostanie naprawiony wcześniej).

 

Rozważasz zakup AC? Auto zastępcze na czas naprawy to doskonały dodatek do ubezpieczenia!

 

Dlaczego warto wykupić opcję dodatkową Auto zastępcze na czas naprawy do AC? Załóżmy, że jesteś w trasie i spowodowałeś wypadek. Choć nic Ci się nie stało, Twój samochód wymaga naprawy. Masz ubezpieczenie AC w LINK4 (wybrałeś wariant Warsztat lub ASO), więc szybko zgłaszasz do nas szkodę. Specjaliści LINK4 sprawnie zajmą się jej likwidacją. Ty jednak musisz jechać dalej. Co wtedy? Przy opcji Auto zastępcze na czas naprawy możesz kontynuować podróż! Jeżeli jesteś w Polsce, LINK4 szybko zorganizuje dla Ciebie samochód, a Ty możesz jechać dalej, dopóki Twój samochód znajduje się w naprawie (ale nie dłużej niż 7 dni).

 

Twój samochód znalazł się w warsztacie w ramach ubezpieczenia AC? Z dodatkową opcją Auto zastępcze na czas naprawy dokupioną do AC nie musisz martwić się formalnościami i kosztami związanymi z wynajmem samochodu. Auto zastępcze po kolizji zorganizujemy dla Ciebie w każdym zakątku Polski . Co ważne! Pokrywamy także koszty podstawienia i odbioru samochodu zastępczego.

 

Tak więc, kupując AC, nie oszczędzaj i dokup dodatkową opcję Auto zastępcze na czas naprawy! Ubezpieczenie wykupisz, korzystając z wygodnego Kalkulatora online – dzięki niemu w kilka chwil poznasz wysokość składki za OC AC i inne ubezpieczenia dodatkowe. Ubezpieczenie możesz kupić także telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 444 44 44 lub stacjonarnie u agenta współpracującego z LINK4.

 

Ubezpieczenie Autocasco dostępne w LINK4 tylko w pakiecie z OC. Szczegółowe informacje o produktach LINK4 sprawdź w OWU dostępnych na www.link4.pl

Wybierz dodatkowy zakres ochrony od LINK4

 • Opcjonalne ubezpieczenie samochodu w wariancie ALL RISK, które chroni Twoje auto od następstw różnych zdarzeń, np. uszkodzenia na skutek wypadku, działania sił natury czy w razie kradzieży.

 • Polisa OC gwarantuje poszkodowanemu w przypadku kolizji lub wypadku, który Ty spowodowałeś, otrzymanie rekompensaty dla poniesionych przez niego strat. Poszkodowany otrzyma od nas pieniądze, aby mógł pokryć wszystkie szkody.

 • Wybierając OC i AC samochodu w Pakiecie, zyskujesz nie tylko szeroką ochronę – zarówno w zakresie odpowiedzialności cywilnej, jak i swojego pojazdu – ale również niższą składkę.

  Najczęściej zadawane pytania.

  Kto może skorzystać z samochodu zastępczego w ramach opcji Auto zastępcze na czas naprawy?

  Obrazek strzałka w dół

  Auto zastępcze na czas naprawy to dodatkowa opcja, którą można dokupić do AC w wariancie Warsztat lub ASO. Z auta zastępczego na czas naprawy samochodu w ramach AC skorzystać może posiadacz ubezpieczonego Pojazdu po szkodzie, który decyduje się na likwidację szkody z AC . Co ważne, szkoda w ubezpieczonym pojeździe musi powstać w wyniku zdarzenia objętego ubezpieczeniem AC. Auto zastępcze udostępniane jest przez LINK4 na wniosek ubezpieczonego.

  Kiedy przysługuje auto zastępcze z AC?

  Obrazek strzałka w dół

  Opcja Auto zastępcze na czas naprawy może zostać dokupiona do ubezpieczenia AC w LINK4, jeśli wybierasz wariant likwidacji szkody Warsztat lub ASO. Auto zastępcze na czas naprawy przysługuje Ci, jeżeli:

  • szkoda w ubezpieczonym samochodzie powstała w wyniku zdarzenia objętego ubezpieczeniem AC,
  • zdecydowałeś się na likwidację szkody z AC,
  • powiadomisz LINK4 o szkodzie.

  Co obejmuje opcja Auto zastępcze na czas naprawy?

  Obrazek strzałka w dół

  Opcja dodatkowa Auto zastępcze na czas naprawy, którą można dokupić do AC w wariancie warsztat lub ASO, obejmuje udostępnienie samochodu zastępczego na wniosek ubezpieczonego w razie zgłoszenia szkody z AC. Z samochodu zastępczego możesz korzystać w czasie, kiedy Pojazd po szkodzie jest w naprawie, jednak nie dłużej niż przez 7 dni (nawet jeżeli naprawa trwa dłużej niż 7 dni). LINK4 w ramach świadczenia zajmuje się organizacją samochodu zastępczego oraz pokryciem kosztów wynajmu – także podstawienia i odbioru samochodu zastępczego.

  Na jak długo przysługuje auto zastępcze?

  Obrazek strzałka w dół

  Auto zastępcze na czas naprawy w ramach opcji dodatkowej do AC zostaje udostępnione na czas naprawy, jednak nie dłużej niż na 7 dni. Po 7 dniach należy zwrócić samochód, nawet jeżeli Twój Pojazd po szkodzie nadal znajduje się w warsztacie lub ASO.

  Czy ubezpieczenie AC z opcją Auto zastępcze na czas naprawy działa poza granicami Polski?

  Obrazek strzałka w dół

  Ubezpieczenie AC działa na terenie Europy. Jednak z dodatkowej opcji Auto zastępcze na czas naprawy dokupionej do AC można skorzystać tylko na terytorium Polski.

  Oblicz OC i AC

  w 20 sekund!

  lub zadzwoń

  (22) 444 44 23

  pon.-pt.: 8-21