Koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku.

Assistance, OC w życiu prywatnym, NNW.

Możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka, jak np. uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne - Podróże Polska

Ważna informacja

Z uwagi na sytuację międzynarodową od 7 października 2023 osoby podróżujące do Izraela, na Zachodni Brzeg Jordanu, czy do Strefy Gazy nie będą mogły skorzystać z ochrony świadczonej przez LINK4 w ramach ubezpieczenia turystycznego.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne Podróże Polska w LINK4?

Elastyczność

Image
dokumenty

W LINK4 dostosowujesz ubezpieczenie turystyczne do swoich potrzeb. Czy planujesz wypoczynek w górach, czy nad morzem, możesz skonfigurować własny zakres ochrony. Potrzebujesz zabezpieczenia podczas sportów ekstremalnych czy ochrony bagażu? W LINK4 znajdziesz odpowiednią opcję, płacąc tylko za to, co naprawdę Cię interesuje. Zapewniamy komfort i pewność właściwego ubezpieczenia.

Oblicz składkę

Wsparcie podczas podróży

Image
zegar

W LINK4 Twoje bezpieczeństwo podczas krajowych podróży to nasz priorytet. Chcemy, abyś bez obaw odbierał zasłużony wypoczynek, wiedząc, że w razie niespodziewanych okoliczności możesz liczyć na wsparcie. Bez względu na to, co się wydarzy, dbamy o komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Oblicz składkę

Pomoc Doradcy

Image
konsultant

Nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas konfigurowania polisy? Skontaktuj się telefonicznie z konsultantem i uzyskaj profesjonalną pomoc.

Oblicz składkę

Wybierasz się na wakacje do Polski? Sprawdź, dlaczego również w tym przypadku warto pamiętać o ubezpieczeniu

Wydaje Ci się, że ubezpieczenie turystyczne na terenie Polski jest zbędne? Nic bardziej mylnego. Taka polisa dla wyjazdu krajowego obejmuje ochroną koszty leczenia w razie nieszczęśliwego wypadku. W LINK4 dostosujesz polisę do Twoich potrzeb i wyjedziesz na wakacje ze spokojną głową.

Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu Podróże Polska otrzymujesz szereg korzyści

Ubezpieczenie kosztów leczenia i Assistance

Jeśli podczas podróży krajowej ubezpieczony ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, zorganizujemy i pokryjemy koszty m. in. badań i zabiegów ambulatoryjnych oraz konsultacji lekarskich. 
W razie objęcia ubezpieczonego hospitalizacją powyżej 7 dni osobie towarzyszącej zapewnimy transport i zakwaterowanie. W przypadku, gdy nieszczęśliwemu wypadkowi uległ  rodzic, zapewnimy bezpieczny powrót dziecka do domu.

NNW

Jeśli w czasie wakacji w Polsce dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, który skutkuje uszczerbkiem na zdrowiu, otrzymasz świadczenie w wysokości 1% sumy ubezpieczenia za każdy 1% uszczerbku na zdrowiu. W razie śmierci rodzina otrzyma świadczenie w wysokości sumy ubezpieczenia. 

OC w życiu prywatnym 

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni przed finansowymi skutkami szkody, którą osoba ubezpieczona wyrządziła osobom trzecim. 

Ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu na czas podróży

W ten sposób zabezpieczysz na czas wyjazdu mienie ruchome od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem lub rabunku, a także elementy stałe od pożaru i innych zdarzeń losowych.

Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

Oblicz składkę

Przykładowa kalkulacja składki na ubezpieczenie turystyczne - Podróże Polska

Pani Anna wybiera się na tygodniowy urlop nad Morze Bałtyckie. Za ubezpieczenie zapłaci tylko 63,14 zł.*

 • Image
  zarząd
  Pani Anna, tygodniowy urlop nad Morzem Bałtyckim
Ikona ostrzeżenia

*Przedstawione dane zostały pozyskane z kalkulacji przeprowadzonych przez LINK4.

  Rozszerz ochronę w ramach ubezpieczenia turystycznego

  • Amatorskie uprawianie sportów zimowych

  Zapewnia ochronę podczas uprawiania sportów zimowych takich jak np. jazda na snowboardzie czy nartach po oznaczonych trasach. 

  • Amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka

  Wybierz tę opcję, jeśli planujesz uprawiać sporty o podwyższonym ryzyku, takie jak np. paralotniarstwo, skoki do wody czy kitesurfing. 

  • Ubezpieczenie sprzętu sportowego

  Zapewnia ochronę przed finansowymi skutkami uszkodzenia sprzętu sportowego w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego. 

  • Ubezpieczenie bagażu podróżnego

  W ramach ubezpieczenia możesz objąć ochroną walizkę, plecak, czy torbę sportową.  W razie ich zniszczenia otrzymasz odszkodowanie, pod warunkiem że przewożony bagaż był pod opieką właściciela lub przechowywany był w miejscu konkretnie do tego przeznaczonym (np. w luku bagażowym). W przypadku zgubienia LINK4 odpowiada za szkody jedynie, gdy bagaż znajdował się pod opieką Przewoźnika zawodowego na podstawie dokumentu przewozowego.

  • Assistance podczas podróży samochodem

  Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w przypadku awarii, wypadku, zgubienia kluczyków, czy kradzieży samochodu.

   Najczęściej zadawane pytania.

   Jaki jest zakres ubezpieczenia turystycznego na terenie Polski?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce oferowane przez LINK4 może mieć szeroki zakres ochrony. W razie nieszczęśliwego wypadku, w ramach tej polisy pokryte zostają m.in. koszty badań i zabiegów ambulatoryjnych, konsultacji lekarskich, czy zakupu leków lub materiałów opatrunkowych. Masz także możliwość objęcia ochroną swojej odpowiedzialności cywilnej w przypadku wyrządzenia szkody osobie trzeciej.

   Także Twój bagaż może być objęty ochroną ubezpieczeniową na wypadek kradzieży lub zagubienia. Co ciekawe ubezpieczenie podróżne Polska w LINK4 dostosujesz do swoich potrzeb, w zależności od tego, na jakim zakresie ochrony ubezpieczeniowej najbardziej Ci zależy. Możesz wybrać ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance i dodatkowo ubezpieczenie majątku czy też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

   Szczegółowy zakres ochrony możesz sprawdzić w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

   Jak działa ubezpieczenie podróżne w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Gdy w czasie Twojego wyjazdu na terenie Polski dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, powinieneś jak najszybciej poinformować o tym LINK4. Możemy wymagać od Ciebie dostarczenia dokumentów, potwierdzających stan faktyczny, choć nie jest to za każdym razem konieczne.

   Po weryfikacji zdarzenia i wydaniu pozytywnej opinii zorganizujemy pomoc. Może mieć ona różny charakter, w zależności od rodzaju zaistniałego zdarzenia, w tym na przykład przetransportowanie do szpitala, czy też pokrycie szkód, które nieświadomie wyrządziłeś w czasie wyjazdu innej osobie.

   W praktyce ubezpieczenie turystyczne Polska w LINK4 to bardzo przydatne rozwiązanie, dzięki któremu zarówno krótki wypad weekendowy, jak i rodzinne wakacje nad morzem lub w górach będą bezpieczne i wolne od zmartwień. Nawet gdy przydarzy Ci się jakaś nieprzyjemna sytuacja.

   Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie podróżne w Polsce oferowane w LINK4 możesz elastycznie kształtować, tak aby jak najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom. Zastanów się, czy oprócz zapewnienia sobie pomocy medycznej w razie wypadku, potrzebujesz dodatkowej ochrony, np. ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, bagażu czy sprzętu sportowego.

   Co więcej, ubezpieczenie turystyczne w Polsce to także polisa dopasowywana indywidualnie do Twoich potrzeb, dlatego też jej koszt jest inny dla każdego klienta. Zależy on m.in. od zakresu ochrony, jak i długości trwania polisy.Jaką dokładnie składkę trzeba zapłacić? Dowiesz się tego po skorzystaniu z kalkulatora znajdującego się na naszej stronie. Kalkulator w ciągu dosłownie kilkudziesięciu sekund obliczy ile wyniesie koszt polisy, a Ty wybierzesz zakres interesującego Cię ubezpieczenia. Jest to praktyczne i proste rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz nawet wychodzić z domu, by wykupić polisę.

   Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie podróżne na terenie Polski?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce to produkt przeznaczony dla osób, które wybierają się na urlop lub inny wyjazd na terenie naszego kraju. Bez względu na to, czy jedziesz nad morze, czy w góry, zawsze możesz zabezpieczyć siebie, Twoich bliskich, a także Twój majątek. Dzięki temu będziesz mógł bez obaw zrelaksować się i odpocząć. Ubezpieczenie podróżne to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł skupić się na relaksie i niczym innym nie martwić.

   Jaka suma ubezpieczenia turystycznego na terenie Polskie będzie optymalna?

   Obrazek strzałka w dół

   Optymalna kwota to taka, która w razie wystąpienia opisanych w OWU zdarzeń zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dlatego też przed określeniem sumy ubezpieczenia warto wykonać obliczenia, jaka kwota będzie wystarczająca i da Ci poczucie bezpieczeństwa. W ten sposób maksymalnie zabezpieczysz siebie i Twoich bliskich na urlopie.

   Nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu, ponieważ zbyt niska suma ubezpieczenia może okazać się niewystarczająca na pokrycie wszystkich ewentualnych potrzeb. Odpowiednio dopasowane do Twoich wymagań Ubezpieczenie turystyczne w Polsce pozwoli Ci cieszyć się pięknem naszego kraju, bez stresu związanego z ewentualnym wypadkiem czy też inną nieprzewidzianą sytuacją.

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce

   Zbliża się urlop lub długi weekend i planujesz wycieczkę po Polsce? Nie zapomnij o odpowiedniej polisie. Nawet krótkie podróże mogą zakończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, dlatego, aby być na nie odpowiednio przygotowanym, warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne w Polsce.

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce. Czym jest?

   Co zyskasz? Przede wszystkim spokój i poczucie bezpieczeństwa – tak ważne podczas odpoczynku na wakacjach. Wybierając polisę w LINK4 możesz liczyć na nasze wsparcie. Zapewnimy Ci pokrycie kosztów leczenia czy transportu do szpitala w razie nieszczęśliwego wypadku. 

   Nie musisz także martwić się o opiekę nad zwierzęciem. W przypadku Twojej hospitalizacji spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem w czasie podróży zorganizujemy opiekę nad zwierzętami domowymi lub zapewnimy im bezpieczny transport do hotelu dla zwierząt. Wszystko po to, aby Twój urlop minął bez stresu i dodatkowych kosztów.

    

   Ubezpieczenia na wakacje w Polsce – które wybrać?

   Zastanawiasz się, czym kierować się, wybierając ubezpieczenie turystyczne? Polska daje wiele możliwości na zorganizowanie ciekawych wycieczek. Umiarkowany klimat sprzyja zarówno fanom letnich wojaży nad morze, jak i zimowych szaleństw w górach. Żaden urlop nie jest jednak w pełni udany, jeśli pojawiają się nagłe, przykre zdarzenia.

   Trudno jest być gotowym na wszystkie niebezpieczeństwa w podróży. Możesz jednak znacznie zniwelować następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zastanawiasz się, o czym powinieneś pamiętać, komponując swoje ubezpieczenie turystyczne? Polska pozwala na wybór wielu różnych destynacji i to właśnie cel podróży może być punktem wyjścia do planowania komponentów ubezpieczenia.

   Jeśli planujesz z rodziną objazdowe wakacje samochodem po Polsce, możesz skorzystać z opcji Auto Assistance od LINK4, które możesz dokupić do Ubezpieczenia Podróże. Wypadek samochodowy lub awaria któregoś z elementów pojazdu to niechciane, ale częste zdarzenia podczas wakacji. Bądź przygotowany na drogowe awarie wcześniej, aby w przypadku nieszczęśliwego wypadku uzyskać natychmiastową pomoc.

   Jesteś fanem aktywnego wypoczynku i lubisz sporty o podwyższonym ryzyku? Zwróć na to uwagę, kiedy kupujesz ubezpieczenie podróżne. Polska z roku na rok oferuje turystom coraz ciekawsze i zapewniające dużo adrenaliny atrakcje. Nurkowanie w podwodnych jaskiniach, górskie zjazdy rowerowe czy kitesurfing sprawiają wiele radości osobom lubiącym ryzyko, ale mogą być również przyczyną niebezpiecznych wypadków. Warto się przed nimi zabezpieczyć.

    

   Ubezpieczenie wakacyjne z LINK4

   Czy spędzając urlop w kraju, warto kupować ubezpieczenie turystyczne? Polska, w porównaniu do zagranicznych miejsc urlopowych, wydaje Ci się bezpiecznym miejscem? Pamiętaj, że zdarzenia losowe i wypadki nigdy nie są planowane oraz mogą przydarzyć się wszędzie.

   Właśnie z tego powodu warto być ubezpieczonym nie tylko na każdą ewentualność, ale również w każdym miejscu Polski. W LINK4 dajemy Ci możliwość stworzenia ubezpieczenia podróżnego dopasowanego do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie – zależy nam, aby urlop był dla Ciebie czasem odpoczynku, dlatego podczas nieoczekiwanych awarii czy wypadków zadbamy o Ciebie i Twoją rodzinę.

    

   Koszty leczenia i hospitalizacji  POKRYCIE KOSZTÓW LECZENIA

   W razie nieszczęśliwego wypadku, w ramach ubezpieczenia zapewniamy pokrycie kosztów:

   • badań i zabiegów ambulatoryjnych,
   • konsultacji lekarskich z dojazdem lekarza do miejsca zakwaterowania osoby ubezpieczonej, jeżeli jej stan zdrowia tego wymaga,
   • zakupu lekarstw i środków opatrunkowych.

   W przypadku hospitalizacji dłuższej niż 7 dni –pokryjemy koszt transportu oraz zakwaterowania w hotelu jednej osoby towarzyszącej. Jeśli w podróży uczestniczyły dzieci i w wyniku Twojej hospitalizacji pozostały bez opiekuna, zaopiekujemy się nimi i pokryjemy koszt ich powrotu do domu.

   ŚWIADCZENIE ZA USZCZERBEK NA ZDROWIU

   W razie nieszczęśliwego wypadku, gdy np. złamiesz rękę, dzięki ubezpieczeniu Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, wypłacimy świadczenie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu.

    

   OC w życiu prywatnym  POKRYCIE KOSZTÓW, GDY WYRZĄDZISZ KOMUŚ SZKODĘ

   Zapewniamy również ochronę na wypadek wyrządzenia szkód osobie trzeciej, dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym wypłacimy rekompensatę finansową poszkodowanej osobie.


   ubezpieczenie sprzętu sportowego i bagażu podręcznego  ODSZKODOWANIE ZA UTRACONE LUB USZKODZONE RZECZY

   Ubezpieczenie bagażu podręcznego i sprzętu sportowego to rozwiązanie, dzięki któremu wypłacimy odszkodowanie za utracone lub uszkodzone rzeczy.


   Ubezpieczenie mienia  OCHRONA MIENIA POZOSTAWIONEGO W MIESZKANIU PODCZAS NIEOBECNOŚCI

   Ubezpieczenie mieszkania lub domu na czas nieobecności chroni mienie pozostawione w mieszkaniu lub domu przed skutkami pożaru i innych zdarzeń losowych, takich jak: zalanie, uderzenie pioruna, kradzieży z włamaniem.


   Auto Assistance  AUTO ASSISTANCE NA CZAS PODRÓŻY SAMOCHODEM

   Możesz wykupić także krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance, dzięki któremu uzyskasz pomoc m.in. w razie:

   • awarii na drodze lub wypadku,
   • zatrzaśnięcia lub zgubienia kluczyków,
   • kradzieży części pojazdu.

   Nie jesteś pewien, na jakie aspekty przy tworzeniu umowy warto zwrócić uwagę? Doradca LINK4 służy pomocą i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod numerem: 605 44 44 44 lub 0 801 44 44 44. Umów się na rozmowę już dziś i przekonaj się, jak szybko i łatwo możesz kupić ubezpieczenie turystyczne przez Internet. 

   Zachęcamy również do skorzystania z opcji Kalkulatora Podróżnego, która wyliczy dla Ciebie wysokość polisy podróżnej, dostosowanej do Twoich wymagań.

   Sprawdź także:

   Ubezpieczenie Podróże dostępne w LINK4. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na https://dokumenty.link4.pl/

   Aktualności i blog

   Zdjęcie artykułu
   LINK4 nagrodzone prestiżowym tytułem „Friendly Workplace 2023”

   Sprawdź!