Koszty leczenia ambulatoryjnego w razie nieszczęśliwego wypadku.

Assistance, OC w życiu prywatnym, NNW.

Możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe ryzyka, jak np. uprawianie sportów wysokiego ryzyka.

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne - Podróże Polska

Ważna informacja

Z uwagi na sytuację międzynarodową od 7 października 2023 osoby podróżujące do Izraela, na Zachodni Brzeg Jordanu, czy do Strefy Gazy nie będą mogły skorzystać z ochrony świadczonej przez LINK4 w ramach ubezpieczenia turystycznego.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne Podróże Polska w LINK4?

Elastyczność
ofert

Image
wybór

W LINK4 dostosowujesz ubezpieczenie turystyczne do swoich potrzeb. Możesz skonfigurować własny zakres ochrony. W LINK4 znajdziesz odpowiednią opcję, płacąc tylko za to, co naprawdę Cię interesuje. Zapewniamy komfort i pewność właściwego ubezpieczenia.

Oblicz składkę

Wsparcie podczas podróży

Image
zegar

W LINK4 Twoje bezpieczeństwo podczas krajowych podróży to nasz priorytet. Chcemy, abyś bez obaw odbierał zasłużony wypoczynek, wiedząc, że w razie niespodziewanych okoliczności możesz liczyć na wsparcie. Bez względu na to, co się wydarzy, dbamy o komfort i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Oblicz składkę

Profesjonalna pomoc Doradcy

Image
konsultant

Nie wiesz, na co zwrócić uwagę podczas konfigurowania polisy? Skontaktuj się telefonicznie z konsultantem i uzyskaj profesjonalną pomoc. W LINK4 zadbamy o Twoje potrzeby i dopasujemy odpowiednią ofertę do Twoich preferencji. Poczuj się bezpiecznie z LINK4.

Oblicz składkę

Wybierasz się na wakacje do Polski? Sprawdź, dlaczego również w tym przypadku warto pamiętać o ubezpieczeniu

Wydaje Ci się, że ubezpieczenie turystyczne na terenie Polski jest zbędne? Nic bardziej mylnego. Taka polisa dla wyjazdu krajowego obejmuje ochroną koszty leczenia w razie nieszczęśliwego wypadku. W LINK4 dostosujesz polisę do Twoich potrzeb i wyjedziesz na wakacje ze spokojną głową.

Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu Podróże Polska otrzymujesz szereg korzyści

Ubezpieczenie kosztów leczenia i Assistance

Jeśli podczas podróży krajowej ubezpieczony ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, zorganizujemy i pokryjemy koszty m. in. badań i zabiegów ambulatoryjnych oraz konsultacji lekarskich. 
W razie objęcia ubezpieczonego hospitalizacją powyżej 7 dni osobie towarzyszącej zapewnimy transport i zakwaterowanie. W przypadku, gdy nieszczęśliwemu wypadkowi uległ  rodzic, zapewnimy bezpieczny powrót dziecka do domu.

NNW

Jeśli w czasie wakacji w Polsce dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, który skutkuje uszczerbkiem na zdrowiu, otrzymasz świadczenie w wysokości 1% sumy ubezpieczenia za każdy 1% uszczerbku na zdrowiu. W razie śmierci rodzina otrzyma świadczenie w wysokości sumy ubezpieczenia. 

OC w życiu prywatnym 

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni przed finansowymi skutkami szkody, którą osoba ubezpieczona wyrządziła osobom trzecim. 

Ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu na czas podróży

W ten sposób zabezpieczysz na czas wyjazdu mienie ruchome od pożaru i innych zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem lub rabunku, a także elementy stałe od pożaru i innych zdarzeń losowych.

Potrzebujesz taniego ubezpieczenia?

Oblicz składkę

Przykładowa kalkulacja składki na ubezpieczenie turystyczne - Podróże Polska

Pani Anna wybiera się na tygodniowy urlop nad Morze Bałtyckie. Za ubezpieczenie zapłaci tylko 63,14 zł.*

 • Image
  Kobieta

  Anna,

  Morze Bałtyckie

Ikona ostrzeżenia

*Przedstawione dane zostały pozyskane z kalkulacji przeprowadzonych przez LINK4.

  Rozszerz ochronę w ramach ubezpieczenia turystycznego

  • Amatorskie uprawianie sportów zimowych

  Zapewnia ochronę podczas uprawiania sportów zimowych takich jak np. jazda na snowboardzie czy nartach po oznaczonych trasach. 

  • Amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka

  Wybierz tę opcję, jeśli planujesz uprawiać sporty o podwyższonym ryzyku, takie jak np. paralotniarstwo, skoki do wody czy kitesurfing. 

  • Ubezpieczenie sprzętu sportowego

  Zapewnia ochronę przed finansowymi skutkami uszkodzenia sprzętu sportowego w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego. 

  • Ubezpieczenie bagażu podróżnego

  W ramach ubezpieczenia możesz objąć ochroną walizkę, plecak, czy torbę sportową.  W razie ich zniszczenia otrzymasz odszkodowanie, pod warunkiem że przewożony bagaż był pod opieką właściciela lub przechowywany był w miejscu konkretnie do tego przeznaczonym (np. w luku bagażowym). W przypadku zgubienia LINK4 odpowiada za szkody jedynie, gdy bagaż znajdował się pod opieką Przewoźnika zawodowego na podstawie dokumentu przewozowego.

  • Assistance podczas podróży samochodem

  Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w przypadku awarii, wypadku, zgubienia kluczyków, czy kradzieży samochodu.

   Najczęściej zadawane pytania.

   Jaki jest zakres ubezpieczenia turystycznego na terenie Polski?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce oferowane przez LINK4 może mieć szeroki zakres ochrony. W razie nieszczęśliwego wypadku, w ramach tej polisy pokryte zostają m.in. koszty badań i zabiegów ambulatoryjnych, konsultacji lekarskich, czy zakupu leków lub materiałów opatrunkowych. Masz także możliwość objęcia ochroną swojej odpowiedzialności cywilnej w przypadku wyrządzenia szkody osobie trzeciej.

   Także Twój bagaż może być objęty ochroną ubezpieczeniową na wypadek kradzieży lub zagubienia. Co ciekawe ubezpieczenie podróżne Polska w LINK4 dostosujesz do swoich potrzeb, w zależności od tego, na jakim zakresie ochrony ubezpieczeniowej najbardziej Ci zależy. Możesz wybrać ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance i dodatkowo ubezpieczenie majątku czy też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

   Szczegółowy zakres ochrony możesz sprawdzić w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

   Jak działa ubezpieczenie podróżne w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Gdy w czasie Twojego wyjazdu na terenie Polski dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, powinieneś jak najszybciej poinformować o tym LINK4. Możemy wymagać od Ciebie dostarczenia dokumentów, potwierdzających stan faktyczny, choć nie jest to za każdym razem konieczne.

   Po weryfikacji zdarzenia i wydaniu pozytywnej opinii zorganizujemy pomoc. Może mieć ona różny charakter, w zależności od rodzaju zaistniałego zdarzenia, w tym na przykład przetransportowanie do szpitala, czy też pokrycie szkód, które nieświadomie wyrządziłeś w czasie wyjazdu innej osobie.

   W praktyce ubezpieczenie turystyczne Polska w LINK4 to bardzo przydatne rozwiązanie, dzięki któremu zarówno krótki wypad weekendowy, jak i rodzinne wakacje nad morzem lub w górach będą bezpieczne i wolne od zmartwień. Nawet gdy przydarzy Ci się jakaś nieprzyjemna sytuacja.

   Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie podróżne w Polsce oferowane w LINK4 możesz elastycznie kształtować, tak aby jak najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom. Zastanów się, czy oprócz zapewnienia sobie pomocy medycznej w razie wypadku, potrzebujesz dodatkowej ochrony, np. ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, bagażu czy sprzętu sportowego.

   Co więcej, ubezpieczenie turystyczne w Polsce to także polisa dopasowywana indywidualnie do Twoich potrzeb, dlatego też jej koszt jest inny dla każdego klienta. Zależy on m.in. od zakresu ochrony, jak i długości trwania polisy.Jaką dokładnie składkę trzeba zapłacić? Dowiesz się tego po skorzystaniu z kalkulatora znajdującego się na naszej stronie. Kalkulator w ciągu dosłownie kilkudziesięciu sekund obliczy ile wyniesie koszt polisy, a Ty wybierzesz zakres interesującego Cię ubezpieczenia. Jest to praktyczne i proste rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz nawet wychodzić z domu, by wykupić polisę.

   Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie podróżne na terenie Polski?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce to produkt przeznaczony dla osób, które wybierają się na urlop lub inny wyjazd na terenie naszego kraju. Bez względu na to, czy jedziesz nad morze, czy w góry, zawsze możesz zabezpieczyć siebie, Twoich bliskich, a także Twój majątek. Dzięki temu będziesz mógł bez obaw zrelaksować się i odpocząć. Ubezpieczenie podróżne to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł skupić się na relaksie i niczym innym nie martwić.

   Jaka suma ubezpieczenia turystycznego na terenie Polskie będzie optymalna?

   Obrazek strzałka w dół

   Optymalna kwota to taka, która w razie wystąpienia opisanych w OWU zdarzeń zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dlatego też przed określeniem sumy ubezpieczenia warto wykonać obliczenia, jaka kwota będzie wystarczająca i da Ci poczucie bezpieczeństwa. W ten sposób maksymalnie zabezpieczysz siebie i Twoich bliskich na urlopie.

   Nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu, ponieważ zbyt niska suma ubezpieczenia może okazać się niewystarczająca na pokrycie wszystkich ewentualnych potrzeb. Odpowiednio dopasowane do Twoich wymagań Ubezpieczenie turystyczne w Polsce pozwoli Ci cieszyć się pięknem naszego kraju, bez stresu związanego z ewentualnym wypadkiem czy też inną nieprzewidzianą sytuacją.

   Czy warto wykupić ubezpieczenie turystyczne w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Nawet podczas krótkiej podróży może zdarzyć się wypadek. Jeśli wybierasz się na wakacje w Polsce, wykup ubezpieczenie turystyczne. Dzięki ubezpieczeniu zyskujesz pewność, że w razie wypadku jesteś chroniony i otrzymasz wsparcie finansowe od ubezpieczyciela.

   Jak kupić ubezpieczenie turystyczne na Polskę?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w kraju możesz kupić przez Internet lub infolinię LINK4. Proces zawarcia umowy nie różni się od tego, który trzeba przejść w przypadku ubezpieczenia na zagraniczne wyjazdy. Jeśli chcesz sprawdzić cenę polisy, skorzystaj m.in. z kalkulatora dostępnego na stronie internetowej LINK4. Jako cel swojej podróży wybierz Polskę (dostępne są jeszcze opcje „Europa” i „Świat”). Po uzupełnieniu najważniejszych danych na temat wyjazdu otrzymasz kalkulację składki i sfinalizujesz proces online.

   Czy ubezpieczenie turystyczne w Polsce obejmuje uprawianie sportów?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie wakacyjne w Polsce w wersji podstawowej nie obejmuje uprawiania sportów zimowych ani sportów wysokiego ryzyka, jednak możesz je rozszerzyć o dodatkowe opcje. Jeśli wiesz, że w planie podróży znajdą się takie aktywności, po skonfigurowaniu podstawowej oferty zaznacz również, jakiej dodatkowej ochrony potrzebujesz.

   Wybierz amatorskie uprawianie sportów zimowych, jeśli zamierzasz uprawiać hokej, kite-skiing (tj. jazdę na nartach przy użyciu specjalnego latawca), kite-snowboarding (tj. jazdę na desce przy użyciu specjalnego latawca), łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe po oznaczonych trasach, saneczkarstwo, snowboard zjazdowy po oznaczonych trasach oraz sporty, w których wykorzystywane są pojazdy przeznaczone do poruszania się po śniegu lub lodzie.

   Opcja „Amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka” jest dla Ciebie, jeśli planujesz uprawiać np. wspinaczkę wysokogórską z użyciem sprzętu zabezpieczającego (liny, raki, czekan, uprząż) do 5500 m n.p.m., wspinaczkę skałkową, baloniarstwo, lotniarstwo, motolotniarstwo, paralotniarstwo, rafting, skoki do wody czy jazdę konną.

   Czy ubezpieczenie turystyczne w Polsce jest potrzebne?

   Obrazek strzałka w dół

   Wypadki i inne losowe zdarzenia mogą przydarzyć się wszędzie. Dzięki ubezpieczeniu w takiej sytuacji otrzymujesz skuteczne wsparcie, w tym – w zależności od wybranych opcji – pokrycie kosztów leczenia, świadczenie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu, koszty transportu i zakwaterowania osoby towarzyszącej, odszkodowanie na rzecz osoby trzeciej czy za utracony albo uszkodzony bagaż.

   Czy mogę kupić ubezpieczenie turystyczne w Polsce w dniu wyjazdu? Jaki jest okres karencji?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce najlepiej kupić co najmniej kilka dni przed wyjazdem. W przypadku podróży krajowej data rozpoczęcia ochrony nie może być określona wcześniej niż za 2 dni.

   Czy dostępne są rozszerzenia ochrony ubezpieczenia turystycznego w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Ochronę w ramach ubezpieczenia turystycznego w Polsce możesz rozszerzyć, dostosowując ubezpieczenie do swoich potrzeb. Możesz wybrać m.in. amatorskie uprawianie sportów zimowych, amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka, ubezpieczenie bagażu podróżnego bądź sprzętu sportowego, a nawet ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu na czas podróży.

   Czy ubezpieczenie turystyczne w Polsce obejmuje bagaż?

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce możesz rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu. Ochrona może objąć uszkodzenia lub utratę w wyniku zdarzeń losowych, a także kradzieży z włamaniem. Sam wybierasz sumę ubezpieczenia – 2500 zł albo 5000 zł, dzięki czemu możesz dostosować polisę do swoich potrzeb.

   Jaki okres obejmuje ubezpieczenie turystyczne w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Czas trwania polisy turystycznej na terenie Polski dobierasz do czasu trwania wyjazdu. Pamiętaj, aby sfinalizować formalności odpowiednio wcześniej, tak aby ochrona obowiązywała już od początku podróży.

   Czy można obniżyć składkę na ubezpieczenie podróżne w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Wysokość składki na ubezpieczenie podróżne w kraju możesz obniżyć, kupując polisę przez internet. To aż 7% rabatu, który łączy się z innymi promocjami. Jeśli masz kod promocyjny, możesz go wykorzystać na początku konfigurowania ubezpieczenia.

   Jak otrzymać świadczenie w ramach ubezpieczenia turystycznego w Polsce?

   Obrazek strzałka w dół

   Jeśli masz wykupione ubezpieczenie turystyczne i w czasie podróży po kraju dojdzie do powstania szkody, zgłoś zdarzenie do towarzystwa ubezpieczeniowego LINK4. W tym celu niezwłocznie zadzwoń pod numer 22 444 44 44. Doradca LINK4 zbierze wszystkie niezbędne informacje i poinformuje o dalszych krokach. Możesz zostać poproszony o przesłanie dokumentów potwierdzających okoliczności zdarzenia i poniesione wydatki. W trakcie procesu likwidacji szkody pozostaniemy w kontakcie.

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce

   Zbliża się urlop lub długi weekend i planujesz wycieczkę po Polsce? Nie zapomnij o odpowiedniej polisie. Nawet krótkie podróże mogą zakończyć się nieszczęśliwym wypadkiem, dlatego, aby być na nie odpowiednio przygotowanym, warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne w Polsce.

   Obrazek strzałka w dół

   Ubezpieczenie turystyczne w Polsce. Czym jest?

   Co zyskasz? Przede wszystkim spokój i poczucie bezpieczeństwa – tak ważne podczas odpoczynku na wakacjach. Wybierając polisę w LINK4 możesz liczyć na nasze wsparcie. Zapewnimy Ci pokrycie kosztów leczenia czy transportu do szpitala w razie nieszczęśliwego wypadku. 

   Nie musisz także martwić się o opiekę nad zwierzęciem. W przypadku Twojej hospitalizacji spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem w czasie podróży zorganizujemy opiekę nad zwierzętami domowymi lub zapewnimy im bezpieczny transport do hotelu dla zwierząt. Wszystko po to, aby Twój urlop minął bez stresu i dodatkowych kosztów.

    

   Ubezpieczenia na wakacje w Polsce – które wybrać?

   Zastanawiasz się, czym kierować się, wybierając ubezpieczenie turystyczne? Polska daje wiele możliwości na zorganizowanie ciekawych wycieczek. Umiarkowany klimat sprzyja zarówno fanom letnich wojaży nad morze, jak i zimowych szaleństw w górach. Żaden urlop nie jest jednak w pełni udany, jeśli pojawiają się nagłe, przykre zdarzenia.

   Trudno jest być gotowym na wszystkie niebezpieczeństwa w podróży. Możesz jednak znacznie zniwelować następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zastanawiasz się, o czym powinieneś pamiętać, komponując swoje ubezpieczenie turystyczne? Polska pozwala na wybór wielu różnych destynacji i to właśnie cel podróży może być punktem wyjścia do planowania komponentów ubezpieczenia.

   Jeśli planujesz z rodziną objazdowe wakacje samochodem po Polsce, możesz skorzystać z opcji Auto Assistance od LINK4, które możesz dokupić do Ubezpieczenia Podróże. Wypadek samochodowy lub awaria któregoś z elementów pojazdu to niechciane, ale częste zdarzenia podczas wakacji. Bądź przygotowany na drogowe awarie wcześniej, aby w przypadku nieszczęśliwego wypadku uzyskać natychmiastową pomoc.

   Jesteś fanem aktywnego wypoczynku i lubisz sporty o podwyższonym ryzyku? Zwróć na to uwagę, kiedy kupujesz ubezpieczenie podróżne. Polska z roku na rok oferuje turystom coraz ciekawsze i zapewniające dużo adrenaliny atrakcje. Nurkowanie w podwodnych jaskiniach, górskie zjazdy rowerowe czy kitesurfing sprawiają wiele radości osobom lubiącym ryzyko, ale mogą być również przyczyną niebezpiecznych wypadków. Warto się przed nimi zabezpieczyć.

    

   Ubezpieczenie wakacyjne z LINK4

   Czy spędzając urlop w kraju, warto kupować ubezpieczenie turystyczne? Polska, w porównaniu do zagranicznych miejsc urlopowych, wydaje Ci się bezpiecznym miejscem? Pamiętaj, że zdarzenia losowe i wypadki nigdy nie są planowane oraz mogą przydarzyć się wszędzie.

   Właśnie z tego powodu warto być ubezpieczonym nie tylko na każdą ewentualność, ale również w każdym miejscu Polski. W LINK4 dajemy Ci możliwość stworzenia ubezpieczenia podróżnego dopasowanego do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie – zależy nam, aby urlop był dla Ciebie czasem odpoczynku, dlatego podczas nieoczekiwanych awarii czy wypadków zadbamy o Ciebie i Twoją rodzinę.

    

   Koszty leczenia i hospitalizacji  POKRYCIE KOSZTÓW LECZENIA

   W razie nieszczęśliwego wypadku, w ramach ubezpieczenia zapewniamy pokrycie kosztów:

   • badań i zabiegów ambulatoryjnych,
   • konsultacji lekarskich z dojazdem lekarza do miejsca zakwaterowania osoby ubezpieczonej, jeżeli jej stan zdrowia tego wymaga,
   • zakupu lekarstw i środków opatrunkowych.

   W przypadku hospitalizacji dłuższej niż 7 dni –pokryjemy koszt transportu oraz zakwaterowania w hotelu jednej osoby towarzyszącej. Jeśli w podróży uczestniczyły dzieci i w wyniku Twojej hospitalizacji pozostały bez opiekuna, zaopiekujemy się nimi i pokryjemy koszt ich powrotu do domu.

   ŚWIADCZENIE ZA USZCZERBEK NA ZDROWIU

   W razie nieszczęśliwego wypadku, gdy np. złamiesz rękę, dzięki ubezpieczeniu Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, wypłacimy świadczenie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu.

    

   OC w życiu prywatnym  POKRYCIE KOSZTÓW, GDY WYRZĄDZISZ KOMUŚ SZKODĘ

   Zapewniamy również ochronę na wypadek wyrządzenia szkód osobie trzeciej, dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym wypłacimy rekompensatę finansową poszkodowanej osobie.


   ubezpieczenie sprzętu sportowego i bagażu podręcznego  ODSZKODOWANIE ZA UTRACONE LUB USZKODZONE RZECZY

   Ubezpieczenie bagażu podręcznego i sprzętu sportowego to rozwiązanie, dzięki któremu wypłacimy odszkodowanie za utracone lub uszkodzone rzeczy.


   Ubezpieczenie mienia  OCHRONA MIENIA POZOSTAWIONEGO W MIESZKANIU PODCZAS NIEOBECNOŚCI

   Ubezpieczenie mieszkania lub domu na czas nieobecności chroni mienie pozostawione w mieszkaniu lub domu przed skutkami pożaru i innych zdarzeń losowych, takich jak: zalanie, uderzenie pioruna, kradzieży z włamaniem.


   Auto Assistance  AUTO ASSISTANCE NA CZAS PODRÓŻY SAMOCHODEM

   Możesz wykupić także krótkoterminowe ubezpieczenie Auto Assistance, dzięki któremu uzyskasz pomoc m.in. w razie:

   • awarii na drodze lub wypadku,
   • zatrzaśnięcia lub zgubienia kluczyków,
   • kradzieży części pojazdu.

   Nie jesteś pewien, na jakie aspekty przy tworzeniu umowy warto zwrócić uwagę? Doradca LINK4 służy pomocą i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod numerem: 605 44 44 44 lub 0 801 44 44 44. Umów się na rozmowę już dziś i przekonaj się, jak szybko i łatwo możesz kupić ubezpieczenie turystyczne przez Internet. 

   Zachęcamy również do skorzystania z opcji Kalkulatora Podróżnego, która wyliczy dla Ciebie wysokość polisy podróżnej, dostosowanej do Twoich wymagań.

   Sprawdź także:

   Ubezpieczenie Podróże dostępne w LINK4. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na https://dokumenty.link4.pl/

   Sprawdź!